Dátum 30.05.1920
Názov dostihu VI. Budapestská cena
Miesto klusácky hipodróm, Bratislava
Typ štartu
Výsledky
Por. Kôň ŠČ Km čas Vzd. Vodič Kurz Zisk v €
1Paradoks (AH)28,12120Burdett Tappan251494 500
2Union (AH)28,42140Hermann Dieffenbacher sen.55431 300
3Lodz (AH)29,72120George Bodimer6027800
4Nero (AH)30,32120Leopold Fischer6013400
5Rose von Stambul (ex Quedlinburg) (AH)2100 7000
6Prinzess Styria (AH)21007000
7Putzelinde (AH)21008000
8Alice21007000
9Támadás (AH)21207000
10Paulus Sexton (AH)21206000
11Adut (AH)21403000

Vysvetlivky k umiestneniu: DC - diskvalifikovaný za precválanie cieľom, DD - diskvalifikovaný za nedosiahnutie úrovne dištančného medzníka v momente preklusania víťaza cieľom, DN - diskvalifikovaný za nadmerné cválanie, DT - diskvalifikovaný za nečistý chod, S - neodštartoval, Z - zadržaný a dostihy nedokončil, ZC - diskvalifikovaný za získavanie pôdy cvalom, ZN - pád a dostihy nedokončil

Vysvetlivky k typu štartu: A - autoštart (auto), F - letmý štart (flying), V - štart z mét (volt)

© 2009 Trotting Database (Version 5.1)