Dátum 30.05.1920
Názov dostihu VIII. Cena Slovenského Medera
Miesto klusácky hipodróm, Bratislava
Typ štartu
Výsledky
Por. Kôň ŠČ Km čas Vzd. Vodič Kurz Zisk v €
1Endlich32,72260Charlie Mills23832 500
2Pobudka (AH)34,62220Moritz Fischer3527800
3Drahrer35,62200Felix Fischer7017500
4Büszke36,02200H. Luck657200
5Niete (AH)2180 6000
6Ultimatum (AH)21806000
7Boroevič (ex Axtell Allvorn) (AH)22006000
8Stürmer (AH)22205000
9Barcarolle (AH)22405000
10Lanta (AH)22604500
11Gaga (AH)22405500
12Susel22806000

Vysvetlivky k umiestneniu: DC - diskvalifikovaný za precválanie cieľom, DD - diskvalifikovaný za nedosiahnutie úrovne dištančného medzníka v momente preklusania víťaza cieľom, DN - diskvalifikovaný za nadmerné cválanie, DT - diskvalifikovaný za nečistý chod, S - neodštartoval, Z - zadržaný a dostihy nedokončil, ZC - diskvalifikovaný za získavanie pôdy cvalom, ZN - pád a dostihy nedokončil

Vysvetlivky k typu štartu: A - autoštart (auto), F - letmý štart (flying), V - štart z mét (volt)

© 2009 Trotting Database (Version 5.1)