Dátum 30.05.1920
Názov dostihu I. Zahajovací meeting
Miesto klusácky hipodróm, Bratislava
Typ štartu
Výsledky
Por. Kôň ŠČ Km čas Vzd. Vodič Kurz Zisk v €
1Quintilius Varus (AH)29,62240Otto Dieffenbacher251163 500
2Ballade (AH)31,22220Hermann Dieffenbacher sen.80331 000
3Tergeste (AH)32,32200Johann Ferech8023700
4Sonoma C. II. (AH)31,82220Karl Kieser8010300
5Trnava (ex Polgár) (AH)2200 3500
6Conrad (AH)22008000
7Barbar (AH)22008000
8Feldpost (AH)22006000
9Schwester Poldi (AH)22209000
10Fern Andra (AH)22407000
11Zora (ex Quart) (AH)22404000
12On (AH)226011000

Vysvetlivky k umiestneniu: DC - diskvalifikovaný za precválanie cieľom, DD - diskvalifikovaný za nedosiahnutie úrovne dištančného medzníka v momente preklusania víťaza cieľom, DN - diskvalifikovaný za nadmerné cválanie, DT - diskvalifikovaný za nečistý chod, S - neodštartoval, Z - zadržaný a dostihy nedokončil, ZC - diskvalifikovaný za získavanie pôdy cvalom, ZN - pád a dostihy nedokončil

Vysvetlivky k typu štartu: A - autoštart (auto), F - letmý štart (flying), V - štart z mét (volt)

© 2009 Trotting Database (Version 5.1)