6001 6002 6003 6004 6005 6006 6007 6008
Data 30.05.1920
Gonitwa VI. Budapestská cena
Tor klusácky hipodróm, Bratislava
Typ startu
Wyniki
Miejsce Koń Nr. Czas Dystans Powożący Notow. Nagroda
1Paradoks (AH)28,12120Burdett Tappan251494 500
2Union (AH)28,42140Hermann Dieffenbacher sen.55431 300
3Lodz (AH)29,72120George Bodimer6027800
4Nero (AH)30,32120Leopold Fischer6013400
5Rose von Stambul (ex Quedlinburg) (AH)2100 7000
6Prinzess Styria (AH)21007000
7Putzelinde (AH)21008000
8Alice (AH)21007000
9Támadás (AH)21207000
10Paulus Sexton (AH)21206000
11Adut (AH)21403000

Uwagi do wyników: DC - dyskwalifikacja za galop na prostej finiszowej, DD - dyskwalifikacja za nieosiągnięcie prostej finiszowej w momencie gdy zwycięzca przekroczył linię mety, DN - dyskwalifikacja za zbyt długi galop, DT - dyskwalifikacja za nieregularny krok, S - nie wystartował, Z - nieukończona gonitwa, ZC - dyskwalifikacja za osiąganie korzyści przy wykorzystaniu niedozwolonego kroku, ZN - dyskwalifikacja z powodu wypadku

Uwagi do typów startu: A - autostart, F - start lotny, V - start z wolty

© 2009 Trotting Database (Version 5.5)