Dátum 30.05.1920
Názov dostihu VIII. Cena Slovenského Medera
Miesto klusácky hipodróm, Bratislava
Typ štartu
Výsledky
Por. Kôň ŠČ Km čas Vzd. Vodič Kurz Zisk v €
1Endlich32,72260Charlie Mills23832 500
2Pobudka (AH)34,62220Moritz Fischer3527800
3Drahrer (AH)35,62200Felix Fischer7017500
4Büszke (AH)36,02200H. Luck657200
5Niete (AH)2180 6000
6Ultimatum (AH)21806000
7Boroevič (ex Axtell Allvorn) (AH)22006000
8Stürmer (AH)22205000
9Barcarolle (AH)22405000
10Lanta (AH)22604500
11Gaga (AH)22405500
12Susel (ex Forelle II) (AH)22806000

Vysvetlivky k umiestneniu: DC - diskvalifikovaný za precválanie cieľom, DD - diskvalifikovaný za nedosiahnutie úrovne dištančného medzníka v momente preklusania víťaza cieľom, DN - diskvalifikovaný za nadmerné cválanie, DT - diskvalifikovaný za nečistý chod, S - neodštartoval, Z - zadržaný a dostihy nedokončil, ZC - diskvalifikovaný za získavanie pôdy cvalom, ZN - pád a dostihy nedokončil

Vysvetlivky k typu štartu: A - autoštart (auto), F - letmý štart (flying), V - štart z mét (volt)

© 2009 Trotting Database (Version 5.1)